Запрошуємо учнів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської області до участі в Інтернет-олімпіадах
у 2018-2019 н.р.

Наказ "Про участь учнів закладів загальної середньої освіти району в обласних Інтернет-олімпіадах з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році"

Інструкція з використання програмного засобу "ЗНАЙКА"

Графік проведення обласних інтернет-олімпіад
у 2018-2019 н.р.

Додаток

до наказу відділу освіти

від 01.10.18 №188 «Про участь
учнів закладів загальної середньої освіти району

в обласних інтернет-олімпіадах
з навчальних предметів

у 2018-2019 навчальному році»

№ п/п Навчальний предмет Дата проведення Час проведення (год.) Спосіб проведення Відповідальний
1. Російська мова 17.10.2018 15.00 – 17.30 за допомогою ППЗ «ЗНАЙКА» Шевчук В.С.
2. Астрономія 08.10.2018 15.00 – 17.30 Петренко Ю.І.
3. Українська мова та література 10.10.2018 15.00 - 17.30 Вольф Л.Г.
4. Історія 19.10.2018 15.00 - 17.30 за допомогою Google Forms Легоша Н.В.
5. Правознавство 22.10.2018 15.00 - 17.30
6. Економіка 31.10.2018 15.00 - 17.30 за допомогою ППЗ «ЗНАЙКА» Петренко Ю.І.
7. Фізика 26.10.2018 15.00 - 17.30 Петренко Ю.І.
8. Географія 25.10.2018 15.00 - 17.30 Петренко Ю.І.
9. Хімія 29.10.2018 15.00 - 17.30 Петренко Ю.І.
10. Біологія з екологією 30.10.2018 15.00 –17.30 Петренко Ю.І.
11. Інформатика 16.10.2018 15.00 - 17.30 на форумі лабораторії-центру інформаційних технологій Петренко Ю.І.
12. Інформаційні технології 08.10.2018 15.00 - 17.30 на форумі лабораторії-центру інформаційних технологій Петренко Ю.І.

На виконання наказу головного управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 19.09.2008 року №523 «Про затвердження Положення про обласну очно-дистанційну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» повідомляємо, що:

  1. Інтернет-олімпіади з навчальних предметів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської області відбудутьсяз 5 по 24 жовтня 2017 року за таким графіком:
ПредметДата проведенняЧас проведення(год.)
1.Російська мова05.10.201715.00 – 17.30
2.Астрономія09.10.201715.00 – 17.30
3.Українська мова та література10.10.201715.00 - 17.30
4.Історія11.10.201715.00 - 17.30
5.Математика12.10.201715.00 - 17.30
6.Економіка13.10.201715.00 - 17.30
7.Фізика16.10.201715.00 - 17.30
8.Географія17.10.201715.00 - 17.30
9.Правознавство18.10.201715.00 - 17.30
10.Хімія19.10.201715.00 - 17.30
11.Біологія с екологією20.10.201715.00 –..17.30
12.Інформатика10.10.201715.00 - 17.30
13.Інформаційні технології24.10.201715.00 - .17.30

2. Завдання до Інтернет-олімпіад з навчальних предметів будуть розміщені на сайті КНЗ «ЧОІПОПП» (на сторінці:http://oipopp.ed-sp.net/taxonomy/term/3092 у розділі Конкурси, олімпіади – Обласна очно-дистанційна школа «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ЧЕРКАЩИНИ» - Завдання до обласної інтернет-олімпіади з (назва предмету) – 2017)

3. В інструкції до проведення електронного тестування буде вказана електронна адреса, за якою потрібно надіслати відповідь.

4. Розв’язання і відповіді на олімпіадні завдання необхідно надсилати одразу після виконання учнем роботи, але не пізніше, ніж через півгодини після закінчення олімпіади (18.00 год). Після зазначеного терміну відповіді прийматися не будуть.

5. Просимо вчителів навчальних предметів заздалегідь перевірити уміння учнів працювати з електронною поштою. Звертаємо увагу на те, що роботи будуть перевірятися тільки в електронному варіанті ( не скановані, не фотографовані, не заархивовані), надіслані файлом відповідного формату.

6. Результати проведення інтернет-олімпіад будуть оголошені 1 листопада 2017 року на сайті інституту (на сторінці:http://oipopp.ed-sp.net/taxonomy/term/3092 у розділі Конкурси, олімпіади – Обласна очно-дистанційна олімпіадна школа «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ЧЕРКАЩИНИ» - Результати проведення інтернет-олімпіад з навчальних предметів – 2017»

7. Учні, які посядуть перше місце, будуть мати можливість брати участь в обласних олімпіадах з навчальних предметів поза рейтингом.

Інструкція до проведення електронного тестування

Пробний тест ПАРОЛЬ до пробного тесту "товариш"

Наказ про участь в обласних Інтернет-олімпіадах

у 2017 році




Інтернет-олімпіади-2016

Запрошуємо учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району до участі в обласних Інтернет - олімпіадах з навчальних предметів, які відбудуться з 03 жовтня до 31 жовтня 2016 року з 15.30 до 17.00

Інтернет-олімпіади проводяться з використанням програмного засобу "Система обробків тестів «ЗНАЙКА»"

Для участі в Інтернет-олімпіаді учасник повинен на сторінці: http://oipopp.ed-sp.net/taxonomy/term/3092 (розділ Конкурси, олімпіади → Обласна очно-дистанційна олімпіадна школа «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ЧЕРКАЩИНИ») відкрити завдання з певного предмету, ознайомитися з інструкцією та процедурою направлення результату до центру збору інформації на прикладі демонстраційного та пробного тесту. За добу до початку інтернет-олімпіади можна скачати завдання та встановити їх у себе на комп’ютері, пароль для розпакування файлу із завданнями з'явиться на цій же сторінці за 5 хв. до початку олімпіали.

Просимо вчителів інформатики та навчальних предметів провести підготовчу роботу: ознайомити учнів з роботою тестової програми «ЗНАЙКА», електронної пошти, навчити проходити демонстраційний та пробний тест, прикріпляти файли до листа.

-28 - 30 вересня 2016 року пропонуємо пройти пробний тест для ознайомлення з програмою,пароль для пробного тесту: перемога

- до 14 листопада2016 року будуть оголошені результати проведення Інтернет-олімпіад на сторінці: http://oipopp.ed-sp.net/taxonomy/term/3092 .

- Учні, які посядуть перше місце в інтернет-олімпіаді, будуть брати участь в обласних олімпіадах з навчальних дисциплін поза рейтингом.

Графік проведення обласних Інтернет-олімпіад

№ п/п Навчальний предмет Дата проведення Відповідальний
1. Інформаційні технології (10-11 класи) 6 жовтня Шемшур В.М., Безпоясний Б.С.
2. Інформатика (9-11 класи) 13 жовтня Шемшур В.М., Безпоясний Б.С.
3. Фізика (8-11 класи) 17 жовтня Северинова А.М.
4. Астрономія (10-11 класи) 18 жовтня Северинова А. М.
5. Історія (8-11 класи) 19 жовтня Степанова Н.М.
6. Географія (8-11 класи) 20 жовтня Мойсеєва С.Г.
7. Російська мова та зарубіжна література (9-11 класи) 21 жовтня Юрчак В.А.
8. Правознавство (9-11 класи) 24 жовтня Степанова Н.М.
9. Біологія (8-11 класи) 25 жовтня Даниленко Л.І.
10. Хімія (7-11 класи) 26 жовтня Северинова А М.
11. Математика (7-11 класи) 27 жовтня Козлова О.М.
12. Українська мова і література (8-11 класи) 28 жовтня Січкар С.І., Ющенко Л.О.
13. Економіка (9-11 класи) 31 жовтня Мойсеєва С.Г.

Наказ "Про участь учнів загальноосвітніх шкіл району в обласних Інтернет-олімпіадах з навчальних предметів"


Графік проведення Інтернет-олімпіад

Кiлькiсть переглядiв: 452

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.